środa, 29 czerwca 2011

Tede.

Tede. Jacek Graniecki.
Pod wieloma pseudonimami wydał kilkanaście albumów.
"Gdy zamykają się te drzwi przestaje być Jackiem i staje się Tede"- słowa z jego "Kulis sławy" które mi bardzo utkwiły w pamięci. Znany z ciętych tekstów. "To jest dziecko, które powiedziała bym urodziło się z mikrofonem" - Słowa Małgorzaty Granieckiej (matki Tede) . Jak widać miała rację. Tede , osoba medialna. Znany z Mtv i Vivy. Krytykowany za promowanie Sb w mediach itp. Robi co chce i nie przejmuje się niczym. Strasznie hejtowany zawsze powtarza że jego to buduje do tego żeby tworzył dalej. Strasznie jestem zajarna jego płytą Notes 3D. Zajebisty Gość :D Pamiętany z takich kawałków jak np "Bezele kochana"
 czy "Wielkie joł"

Ludzie kojarzą go głownie z dissów :D Mało kto z jego kawałków, które są warte uwagi :) W formacji WFD również można znaleźć wiele ciekawych kawałków. Np ich nowa płyta (o której wspominałam już) PraWFDepowiedziawszy na ktorej można się cofnąc do przeszłości. Do tego jak wyglądało to kiedyś..
Pomimo tego, że wielu moich znajomych uważa że Tede to prostak i cham to pamiętajmy że hip-hop / Rap wywodzi się z ulicy ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz